Досягнення та нагороди

Протягом багатьох десятиліть Луганський національний аграрний університет залишається єдиним вищим аграрним багатопрофільним навчальним закладом Донбасу найвищого IV рівня акредитації, що здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для АПК. За веь час існування у ЛНАУ підготовлено понад 60 тис. спеціалістів, серед яких відомі вчені, організатори і технологи сільськогосподарського виробництва, державні діячі, багато з яких відзначені урядовими нагородами.

Луганський національний аграрний університет є володарем Почесної грамоти Президії Верховної Ради України, нагороджений дипломом «Золота Фортуна» і міжнародним дипломом «Європейська якість».

ЛНАУ є багаторазовим лауреатом рейтингу «Лідер агропромислового комплексу» та почесного звання «Лідер сучасної освіти». ЛНАУ — володар золотих, срібних та бронзових медалей міжнародних виставок «Сучасна освіта в Україні», а також міжнародних агропромислових виставок «Агро» 2002-2011 років за високі показники у галузях аграрної освіти, науки, інформаційного забезпечення та творчості. Університет є двічі лауреатом та володарем золотих медалей виставок «Інноватика в освіті України» 2009 та 2010 років у номінації «Інноватика у вищій освіті». ЛНАУ здобув Кришталеву Стелу та Гран-прі міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади — 2010», почесну нагороду за високі показники за напрямом «міжнародна діяльність» у рейтинговому виставковому конкурсі міжнародної

виставки «Сучасні навчальні заклади — 2011». Всі ці здобутки переконливо доводять, що ЛНАУ є одним із найкращих аграрних вищих навчальних закладів України.