Матеріально-технічна база

Університет має 6 навчально-лабораторними корпусами. Для проживання студентів і аспірантів під час навчання є 8 корпусів гуртожитків, які здатні надати житло всім іногороднім.

Університетський комп'ютерний центр "Протон" на 100 високопродуктивних комп'ютерів надає студентам, аспірантам, професорсько-викладацькому складу доступ до мережі Internet, локальну мережу Gigabit Ethernet, запис інформації на будь-які види носіїв. До послуг студентів також 28 комп'ютерних класів, навчально-виробничі майстерні, автомобільні парки, спортивний комплекс.

Палац студентів на 850 місць є центром культури, тут творчо працюють хорові, танцювальні колективи, фольклорні та музичні ансамблі народної і сучасної музики, команди КВК та інші.

На території університетського містечка функціонує мережа харчування та торгівлі: 2 студентські їдальні, буфети, магазини.

Медичне обслуговування надається поліклінікою та студентським медичним пунктом, які розташовані на території містечка. Тут же функціонує санаторій-профілакторій.

Оздоровлення студентів забезпечують університетські бази відпочинку, розташовані на узбережжях Чорного та Азовського морів, а також на території Луганської області.